.

.

Попусти
RCAWD 2 парчиња 5.3*50.8 mm Алуминиум Легура Dogbone Универзална Вози Заеднички За Рк 1/18 Wltoys a959 a969 a979 k929 Надгради Делови

RCAWD 2 парчиња 5.3*50.8 mm Алуминиум Легура Dogbone Универзална Вози Заеднички За Рк 1/18 Wltoys a959 a969 a979 k929

DEN 57.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
A580027
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Надградба На Делови/Додатоци:
Куче Коска
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Алатка Материјали:
Собрани класа
Бренд Име:
RCAWD
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Универзална Вози Заеднички/куче коска
Материјал:
Легура На Алуминиум
Име на производ:
Универзална Вози Заеднички/куче коска
Квантитет На Пакет:
2 парчиња
Нето тежина:
5g/пар
Состојба:
Бренд Нови
Боја:
повеќе Боја
За Возило Тип:
wltoys a959 a969 a979 k929
Година:
До 2015
Должина:
50.8mm
Скала:
1
Производи во категоријата