.

.

Попусти
20pcs одговара 12mm cabochon база на коцки антички бронза коса клипови празно settings

20pcs одговара 12mm cabochon база на коцки антички бронза коса клипови празно settings

DEN 261.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Големина:
12mm
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Дијаметар:
1.2cm
Објектот Должина:
5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
3.8g
Објектот Ширина:
1.4cm
Објектот Висина:
0.3cm
Производ Карактеристики:
косата клип празно settings
Број На Модел На:
K35
Објектот:
cabochon settings
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
12mm
Примена:
Косата клип база
Производи во категоријата