.

.

Попусти
12V Автомобил Универзална 2-Врати на Електрична Енергија Прозорец Колекции со 3pcs/Set Moom Прекинувачи #FD-4419

12V Автомобил Универзална 2-Врати на Електрична Енергија Прозорец Колекции со 3pcs/Set Moom Прекинувачи FD-4419

DEN 843.36

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Прозорецот Лост & Прозорец Ликвидација На Рачки
Специјални Функции:
-
Објектот Ширина:
26.1cm
Објектот Должина:
64.2cm
Година:
2014
Бренд Име:
MOTOBOTS
Објектот Висина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
FD-4419
Објектот Тежина:
3kg
Kia Модел:
Форте
Материјал Тип:
-
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Производи во категоријата