.

.

Попусти
Светлина на допир копче фан серпентина Инфрацрвениот далечински термостат со соба

Светлина на допир копче фан серпентина Инфрацрвениот далечински термостат со соба

DEN 679.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Број На Модел На:
3000T/IR
Макс Мерење На Температурата:
49°C & Под
Моќност Тип:
полнач
Стил:
Вградени
Теорија:
температурата контролер
Бренд Име:
HESSWAY
Дисплеј Тип:
Дигитални
Употреба:
Внатрешна
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Тип:
клима уред
Сензор:
NTC
Материјал:
Акрилик
Напон:
Глобална напојување за AC100-240V 50/60Hz
Поставување На Температурата На Опсег :
10°c до 40°c
Потрошувачка На Енергија:
< 1.5 W
Точноста:
±1°C
Користење место:
Хотел,Соба,Канцеларија,Дома
Копчиња:
Осетлив на допир копчиња
Димензии:
89mm X 86mm Х 13mm (H/W/D)
Производи во категоријата