.

.

Попусти
Бесплатен Превозот 5PCS 1SS418 Gre/Пакет:SOD-723,

Бесплатен Превозот 5PCS 1SS418 Gre/Пакет:SOD-723,

DEN 101.28

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
YUFO-IC
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
g
Моќ Дисипација:
e
Температурата На Работа:
w
Број На Модел На:
s
is_customized:
Yes
LEADTIME:
24 часа
Производи во категоријата