.

.

Попусти
1000PCS ss20 5mm Топла Продажба Flatback Акрилик Шминка Ноктите Уметност Декорација Сјајот Rhinestones Монистра Темно Веѓата N18

1000PCS ss20 5mm Топла Продажба Flatback Акрилик Шминка Ноктите Уметност Декорација Сјајот Rhinestones Монистра Темно

DEN 49.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
ss20
Количина:
1
Тежина:
20g
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Бренд Име:
EchiQ
Материјал:
Смола
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Не амбуланта корегирање /треба Лепак На
Пакет:
1000pcs/многу
Производи во категоријата