.

.

Попусти
(48 парчиња/многу) 12mm круг cabochons микс пеперутка/sun/кула/petal/цвет/мачка знак слика транспарентно стакло cabochon xl3729

(48 парчиња/многу) 12mm круг cabochons микс пеперутка/sun/кула/petal/цвет/мачка знак слика транспарентно стакло cabochon

DEN 96.48

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
1.2cm
Накит Наоди Тип:
Изолација
Бренд Име:
BOYUTE
Производ Карактеристики:
Слика cabochon
Број На Модел На:
xl3729
Објектот Тежина:
0.7g
Објектот Должина:
1.2cm
Објектот Дијаметар:
1.2cm
Објектот Висина:
0inch
Материјал:
Стакло
Обликот:
Круг
Употреба:
Слика cabochon,да одговара на празна settings
Големина:
12mm
is_customized:
Yes
Производи во категоријата