.

.

Попусти
10pcs/многу(5pair) 5*10СМ Electrode Влошки за Десетици ЕМС Единица со лепило за обновливи electrode терапија Десетици Snap подлога

10pcs/многу(5pair) 5*10СМ Electrode Влошки за Десетици ЕМС Единица со лепило за обновливи electrode терапија Десетици

DEN 309.36

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
komwell
Материјал:
Не-плетени
Примена:
Телото
Големина:
Large
Број На Модел На:
5*10см
Производи во категоријата