.

.

Попусти
Американската држава Лофт железо водовод ткаенина абажур ѕид светилка кревет со switch E27 LED ѕид светла за ноќни дневна соба

Американската држава Лофт железо водовод ткаенина абажур ѕид светилка кревет со switch E27 LED ѕид светла за ноќни

DEN 2167.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
Newrays
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CE,CCC
Тело Материјал:
Железо
Стил:
Гроздобер
База Тип:
E27
Боја На Каросеријата:
кафеава,црна
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Up
Сенка Тип:
Ткаенини
Гаранција:
3 Години
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
Техника:
Насликани
Примена:
Кујна,Бања,Студија,Кревет Соба,Трпезарија,Foyer
Осветлување Област:
5-10square метри
Број На Модел На:
YY-BG136
Карактеристики:
индустриски Fashional
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Употреба:
Индустриски
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Боја На Каросеријата:
'Рѓа боја
Примена:
дневна соба
боја:
античкиот ' рѓа боја
Стил:
Гроздобер
Функција:
водовод ѕид светилка
Производи во категоријата