.

.

Попусти
GT12 GT1238S 727238 A1600961099 турбо турбополнач за Smart-MCC Brabus Smart 0.7 L M160-1 Smart Roadster MC01 M160-1 3Zyl

GT12 GT1238S 727238 A1600961099 турбо турбополнач за Smart-MCC Brabus Smart 0.7 L M160-1 Smart Roadster MC01 M160-1

DEN 10440.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Објектот Висина:
12.5inch
Објектот Должина:
8.5inch
Година:
2003-?
Бренд Име:
TIANYAN
Име На Модел:
GT12 GT1238S
Објектот Тежина:
8kg
Материјал Тип:
~~
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
8.6inch
Тип На Објект:
турбополнач
Специјални Функции:
~~~
Зафатнина:
~~~~
Автомобил Производител:
SMART
Производи во категоријата