.

.

Попусти
1000PCS ss30 6mm 3D Помине Уметност Камења Бисери на Ноктите Алатки Украси Сјајот Rhinestones За Нокти Накит Совети Пурпурна зелена N17

1000PCS ss30 6mm 3D Помине Уметност Камења Бисери на Ноктите Алатки Украси Сјајот Rhinestones За Нокти Накит Совети

DEN 106.80

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
ss30
Количина:
1
Тежина:
50g
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Бренд Име:
EchiQ
Материјал:
Смола
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Не амбуланта корегирање /треба Лепак На
Пакет:
1000pcs/многу
Производи во категоријата