.

.

Попусти
HDMI VGA Адаптер Кабел Машки да се Женски Conveter 1080P за Компјутер, Лаптоп, Десктоп Малина Пи 3 за да HDTV Следи Displayer

HDMI VGA Адаптер Кабел Машки да се Женски Conveter 1080P за Компјутер, Лаптоп, Десктоп Малина Пи 3 за да HDTV Следи

DEN 119.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Должина на кабел:
25cm
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
hdmi vga адаптерот
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
SHCHV
Пакет:
No
Производи во категоријата