.

.

Попусти
Кина среќен зелена jades резба Ѓердан Pendant Божиќ Подароци

Кина среќен зелена jades резба Ѓердан Pendant Божиќ Подароци

DEN 479.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Материјал:
Органски Материјал
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ
Стил:
Народната Уметност
Тема:
Љубов
Производи во категоријата