.

.

Попусти
5pcs/многу Нови EP1C3T144C8N EP1C3T144C8 TQFP144 Програмабилни портата низа FPGA

5pcs/многу Нови EP1C3T144C8N EP1C3T144C8 TQFP144 Програмабилни портата низа FPGA

DEN 324.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Број На Модел На:
EP1C3T144C8N
Пакет:
TQFP
is_customized:
Yes
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
FSXSEMI
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
IC
Примена:
Меѓународниот стандард
Производи во категоријата