.

.

Попусти
2 парчиња Легура на Алуминиум Пред Долниот Суспензија за Контрола на А-Оружје 513007 За Рк Автомобил 1/10 FS Камион Кабриолет 53810 Надгради Хоп-Up Делови

2 парчиња Легура на Алуминиум Пред Долниот Суспензија за Контрола на А-Оружје 513007 За Рк Автомобил 1/10 FS Камион

DEN 504.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
рака
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Број На Модел На:
513007
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Бренд Име:
RCAWD
Алатка Материјали:
Пред Долниот Суспензија Рака
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Пред Долниот Суспензија Рака
Материјал:
Легура На Алуминиум
Име на производ:
Пред Долниот Суспензија Рака
Применливи РК Автомобили:
Кабриолет , Камион
Скала:
1/10
За:
FS Трки 53810
Извор На Гориво:
Електричен
боја:
Сина , Црвена , Портокалова , Сребро.
Пакет Листа:
2 BUC ( Пар)
Производи во категоријата