.

.

Попусти
Actuator ЗА GT12 GT1238S 727238-5001S 727238-0001 A1600961099 турбо турбополнач за Smart-MCC Brabus Smart 0.7 L M160-1 82HP

Actuator ЗА GT12 GT1238S 727238-5001S 727238-0001 A1600961099 турбо турбополнач за Smart-MCC Brabus Smart 0.7 L M160-1

DEN 1584.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
TIANYAN
Име На Модел:
GT12 GT1238S
Објектот Ширина:
8.6inch
Материјал Тип:
~~
Објектот Висина:
12.5inch
Автомобил Производител:
SMART
Година:
2003-?
Специјални Функции:
~~~
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
8.5inch
Зафатнина:
~~~~
Објектот Тежина:
0.5kg
Тип На Објект:
турбо actuator
Производи во категоријата