.

.

Попусти
1000Pcs/Торба ss16 4mm Акрилна Смола Помине Уметност Сјајот Rhinestones Помине Алатки DIY Декорација Камења не HotfixAB јасно N22

1000Pcs/Торба ss16 4mm Акрилна Смола Помине Уметност Сјајот Rhinestones Помине Алатки DIY Декорација Камења не HotfixAB

DEN 35.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
EchiQ
Големина:
ss16
Количина:
1
Тежина:
11g
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Материјал:
Смола
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Не амбуланта корегирање /треба Лепак На
Пакет:
1000pcs/многу
Производи во категоријата