.

.

Попусти
2 ПАРЧИЊА Универзален Мотор Лента Пак Сигналот Индикатор Blinker Светло Жолто 6 LED 12V Лента на Светлина За Хонда Kawasaki Јамаха Suzuki

2 ПАРЧИЊА Универзален Мотор Лента Пак Сигналот Индикатор Blinker Светло Жолто 6 LED 12V Лента на Светлина За Хонда

DEN 174.48

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Пакет:
2*Мотоцикл светлина лента
Wattage:
1.1W
Led количина:
6 ЛЕЌА
Led боја:
Жолта
Volt:
12v
Големина:
L 155mm X W 7mm
Материјал Тип:
Пластични
Производи во категоријата