.

.

Попусти
High-end Подарок Метал Кожа Клучните Прстени Автомобил Стил Мотоцикл Keychain Pendant За Шкода БМВ Hyundai Ауди Ford Субару Citroen ФОЛКСВАГЕН

High-end Подарок Метал Кожа Клучните Прстени Автомобил Стил Мотоцикл Keychain Pendant За Шкода БМВ Hyundai Ауди Ford

DEN 284.88

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Клучните Прстени
Објектот Должина:
7cm
Специјални Функции:
автомобил копче синџир
Објектот Тежина:
29g
Материјал Тип:
Легура
Бренд Име:
QYJSD
Објектот Дијаметар:
3.3cm
Материјал:
Цинк Легура & Кожа
Производи во категоријата