.

.

Попусти
XK X380 батеријата 11.1 V 5400mAh Lipo Батеријата XK X380 quadcopter batetry резервни делови Бесплатен превозот

XK X380 батеријата 11.1 V 5400mAh Lipo Батеријата XK X380 quadcopter batetry резервни делови Бесплатен превозот

DEN 1152.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Технички параметри:
Вредност 2
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Алатка Материјали:
Батеријата
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
X380 батеријата
За Возило Тип:
Хеликоптери
Надградба На Делови/Додатоци:
Батеријата
Име:
XK
Производи во категоријата