.

.

Попусти
135g Paracord 550 Врвца Падобран Lanyard Јаже Мили Спецификации Тип III 7 Стојат 100FT Качување Логорување на Отворено Опстанок Rop 8 Colorse

135g Paracord 550 Врвца Падобран Lanyard Јаже Мили Спецификации Тип III 7 Стојат 100FT Качување Логорување на Отворено

DEN 80.64

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
SANGEMAMA
Тип:
Ѕидот Опрема
Тежина:
Approx. 135g
вкупна должина:
Дијаметар:
околу 4mm
Минимална кршење сила:
550lb
Основни предиво:
7 Стои
Производи во категоријата