.

.

Попусти
За Toshiba Qosmio X500 X505 X500-11D X500-12Z X500-14H X500-15 МИЛИОНИ X500-11C серија AB9005HX-DD3 Нов Лаптоп, Вентилаторот за Ладење на ПРОЦЕСОРОТ

За Toshiba Qosmio X500 X505 X500-11D X500-12Z X500-14H X500-15 МИЛИОНИ X500-11C серија AB9005HX-DD3 Нов Лаптоп, Вентилаторот

DEN 307.68

Износ
Залиха

Карактеристики

Пакет:
Yes
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
USB Порти:
како Слика
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Бренд Име:
DBJBA
Број На Модел На:
За Toshiba Qosmio X500 X505 X500-11D
Тип:
Еден Фанови
Апликацијата Лаптоп Големина:
како Слика
Производи Статус:
Акции
Производи во категоријата