.

.

Попусти
БЕСПЛАТЕН превозот>>>>Кинески племенски Miao сребро мажите Ткаенината хривнија пар

БЕСПЛАТЕН превозот>>>>Кинески племенски Miao сребро мажите Ткаенината хривнија пар

DEN 719.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Дијаметар:
AA
Стил:
Класичен
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Камен
позлата:
сребро позлатен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
AA
Производи во категоријата