.

.

Попусти
Резервоарот Заеднички Влезот Штекер Заеднички Overflow Фитинг водовод Раководител водовод Конектор ПВЦ Делови Аквариум Материјали

Резервоарот Заеднички Влезот Штекер Заеднички Overflow Фитинг водовод Раководител водовод Конектор ПВЦ Делови Аквариум

DEN 261.36

Износ
Залиха

Карактеристики

Дијаметар:
внатрешен дијаметар 20mm, внатрешен дијаметар 25мм, внатрешен дијаметар 32-милиметри, внатрешен дијаметар 40mm, внатрешен дијаметар 50mm, внатрешен дијаметар 63mm
Тип:
Градина Вода Конектори
Бренд Име:
NuoNuoWell
Градина Вода Конектор Тип:
Машки Конектори
Пластични Тип:
ABS
Стандард:
Din
Број На Модел На:
E171
Материјал:
Пластични
Производи во категоријата