.

.

Попусти
100pcs 15*24cm Ziplock Печат Kraft Хартиена Кеса со Алуминиумска Фолија Обложени

100pcs 15*24cm Ziplock Печат Kraft Хартиена Кеса со Алуминиумска Фолија Обложени

DEN 1014.24

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
S
Материјал:
Kraft Хартија
Број На Модел На:
035
Спецификација:
15*24cm
Производи во категоријата