.

.

Попусти
Шок Апсорбер 2 парчиња 60003 120MM за HSP 1/8 94760/94761/94762/94763/94766 РК Автомобил

Шок Апсорбер 2 парчиња 60003 120MM за HSP 1/8 94760/94761/94762/94763/94766 РК Автомобил

DEN 239.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
JYDCET
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
60003
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Шок Апсорбер
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
is_customized:
Yes
Производи во категоријата