.

.

Попусти
LT 2204 2300KV Gartt 2204 2300KV Г.С. & CCW Моторни FPV Летало Трки Quapcopter рамка QAV 210 zmr250 QAV210 Martian230

LT 2204 2300KV Gartt 2204 2300KV Г.С. & CCW Моторни FPV Летало Трки Quapcopter рамка QAV 210 zmr250 QAV210 Martian230

DEN 300.48

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Бренд Име:
GARTT
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Алатка Материјали:
Сечење
РК Делови и Accs:
Моторс
Технички параметри:
Вредност 2
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Број На Модел На:
LT2204 2300KV мотор
Надградба На Делови/Додатоци:
LT2204 2300KV мотор
Производи во категоријата