.

.

Попусти
12V Универзална Гласно Двојна Труба 135db Гласно Хром Воздух Рог Компресор за Полнење RV Воз Автомобил, Камион, Брод за Kawasaki Z750 ZX-10R

12V Универзална Гласно Двојна Труба 135db Гласно Хром Воздух Рог Компресор за Полнење RV Воз Автомобил, Камион, Брод

DEN 502.80

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Мулти-тон & Claxon Рогови
Бренд Име:
MOTOWOLF
Објектот Должина:
21.5cm
Специјални Функции:
Мотоцикл Воздух Рог Воз Рог Двојна Труба
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Метал и Пластика 7air рог гласна
Објектот Ширина:
7.5cm
Објектот Дијаметар:
7.5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
21.5cm
Модел Година:
Универзален автомобил рог
Име На Модел:
Мотоцикл Воздух Рог Воз Рог Двојна Труба
Производи во категоријата