.

.

Попусти
7PCS везови Бебе Постелнина Сет За Момчиња И Девојчиња Памук Креветчето Поставува Удобно Бебе,вклучуваат(браник+прекривки+лист+перница)

7PCS везови Бебе Постелнина Сет За Момчиња И Девојчиња Памук Креветчето Поставува Удобно Бебе,вклучуваат(браник+прекривки+лист+перница)

DEN 2136.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Возрасна Група:
Бебиња
Возраст Опсег:
0-3 месеци,7-9 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци,19 до 24 месеци,4-6 месеци
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
5j
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
DMP
Материјал:
100% Памук
одделение:
квалитет
Пополнување:
Памук
Стил:
Bedsheet
Техника:
Вез
Стил:
GGH
Големина:
130*70cm
боја:
ft
број:
j
Производи во категоријата