.

.

Попусти
2017 Топла Огромни Силикони на Градите 5000g/Пар Вештачки Лажни Лажни Градите Форма Mastectomy Глупак Подобрувач Со Рака

2017 Топла Огромни Силикони на Градите 5000g/Пар Вештачки Лажни Лажни Градите Форма Mastectomy Глупак Подобрувач Со

DEN 5421.84

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Градите Форма
Бренд Име:
JTKENS
Големина:
5000G
Количина:
1 пар
Тежина:
5000g
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
0950
Име на производ:
Градите Форма
Примена:
Градите подобрување на
Тип:
Mastectomy градите
Функција:
Crossdressing мажи/Mastectomy/Голема чаша големина
Предност:
Реални се подигне брадавица,секси и природна
Обликот:
Солза-капка форма
Материјал:
100% Медицински Силикони
со рака:
Yes
Големина:
5000g
сертификација:
CE, ISO ФДУ
Производи во категоријата