.

.

Попусти
Памук, Лен Мини Муслин Памук Подарок Drawstring Кеси 10x14cm Neckalce Нараквици Алка Накит Свадба Партија Корист на Носителите на

Памук, Лен Мини Муслин Памук Подарок Drawstring Кеси 10x14cm Neckalce Нараквици Алка Накит Свадба Партија Корист на

DEN 492.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
10cm
Објектот Должина:
14cm
Објектот Тежина:
8g
Објектот Ширина:
10cm
Производ Карактеристики:
Drawstring памучна Ткаенина Накит Пакување Кеси
Објектот Висина:
14cm
Број На Модел На:
10x14cm Памук Накит за Подарок Екранот Пакување Кеси Пошта 015
Материјал:
памук ткаенини
боја:
Шарени Печатени
Големина на:
10*14cm /10x14cm/ 3.9х5.5
Памук Кеси Име:
Подарок Пакување Торба / Накит Пошта / Bolsas Regalo / Saco
Погодни За :
Ѓердан Earring Хривнија Копче Синџири Пакување Екранот
Памук Пакување Кеси За Наврати:
Храна За Складирање / Домаќинство / Божиќ Накит За Подарок Пакување
Памук Подарок Кеси За Употреба:
Одговара Накит / Зрнца / Чај / Подарок / Бонбони / Кафе Пакување
Памук Кеси Прилагодено:
Прифати Обичај Кеси Големина И Логото Печатење , Примерок Прилагодени
Производи во категоријата