.

.

Попусти
EASYA 5 Солидна Боја Симпатична Hairband Коса Додатоци Мода Жени, Девојки Јазол Еластична Глава Заврши Hairband Turbans

EASYA 5 Солидна Боја Симпатична Hairband Коса Додатоци Мода Жени, Девојки Јазол Еластична Глава Заврши Hairband Turbans

DEN 84.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
CHT-162
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
EASYA
Тип:
Hairbands
Материјал:
Памук
Метали Тип:
Никој
is_customized:
No
Тип На Објект:
Hairbands
боја:
како Слика
Тежина:
20g
Пад на превозот:
прифатете
Обликот:
Круг
Пакет:
Едно Парче Во Една Opp Вреќа
квалитет:
добро
Функција:
Додатоци, Подарок
Стил:
Моден
Производи во категоријата