.

.

Попусти
41mm corgeut црна dial црвено рамки Sapphire Стакло miyota Автоматско mens Види

41mm corgeut црна dial црвено рамки Sapphire Стакло miyota Автоматско mens Види

DEN 3570.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Corgeut
Отпорност На Вода Длабочина:
20Bar
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Dial Дијаметар:
41mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Заврши Календар
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
22cm
Производи во категоријата