.

.

Попусти
3Pcs Патување Складирање Торби за Чевли Мода Водоотпорен Патување Слатки Патент Dustproof Покрие Торбичка Погодно за Патување Додатоци

3Pcs Патување Складирање Торби за Чевли Мода Водоотпорен Патување Слатки Патент Dustproof Покрие Торбичка Погодно

DEN 233.28

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Патување Додатоци
Шаблон Тип:
Цврста
Патување Додатоци:
Чевли Кеси
Материјал Состав:
PEVA
Главен Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
складирање торба
Бренд Име:
GUGULUZA
боја:
Зелена,Розова, Сина,Виолетова
Големина:
S M L
Количина:
3 еез
Материјал:
PEVA
Употреба:
Патување Складирање Кеси
Производи во категоријата