.

.

Попусти
Елегантен Партија Вечерни Фустани 2018 Долго Caftan Gatsby Вистинската Слика Sequins Пистата Мода Сирена Формално Наметки За Жените Носат

Елегантен Партија Вечерни Фустани 2018 Долго Caftan Gatsby Вистинската Слика Sequins Пистата Мода Сирена Формално

DEN 4272.00

Износ
Залиха

Карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Деколте:
Брод Вратот
Моден Елемент:
Контраст Боја
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Вез
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Елен Морган
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Ткаенина Тип:
sequin
Половината:
Природни
Број На Модел На:
сопствени направени
Производи во категоријата