.

.

Попусти
OEEKOI Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот прекривачот Торбичка Случај за Archos 45 Platinium/45 Хелиум 4.5 Inch

OEEKOI Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот прекривачот Торбичка Случај за Archos 45 Platinium/45 Хелиум

DEN 215.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Материјал:
45 Хелиум, 45 Титаниум
Бренд Име:
OEEKOI
дизајн:
Обична,Бизнис,Спорт,Гроздобер,Мат
Големина:
4.5
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Тип:
Футроли & Клипови
Карактеристики:
Универзална Случај
Компатибилен Бренд:
ARCHOS
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
Црна,Кафеава
is_customized:
Yes
Стил:
торбичка случај
Број На Модел На:
За Archos 45 Platinium/45 Хелиум
Производи во категоријата