.

.

Попусти
Усогласување на Т-РЕКС 450 Спорт V2 Врски Род Поставите H45152 trex 450 Резервни делови Слободни Песна Превозот

Усогласување на Т-РЕКС 450 Спорт V2 Врски Род Поставите H45152 trex 450 Резервни делови Слободни Песна Превозот

DEN 244.56

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
порамнете
Алатка Материјали:
делови
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
делови
Надградба На Делови/Додатоци:
делови
Четири тркала Атрибути:
делови
Производи во категоријата