.

.

Попусти
Stenzhorn Genuino Оригинални PDC сензор де aparcamiento por ultrasonidos став За Hyundai Kia 4MT271H7A

Stenzhorn Genuino Оригинални PDC сензор де aparcamiento por ultrasonidos став За Hyundai Kia 4MT271H7A

DEN 431.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Објектот Должина:
1.1inch
Име На Модел:
4MT271H7A
Година:
2012
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Висина:
1.3inch
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Azera-Година:
2014
Објектот Тежина:
30kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Тип На Објект:
Копчето Се Префрлите
Бренд Име:
stenzhorn
Hyundai Модел:
Azera
Објектот Ширина:
1.2inch
Специјални Функции:
pdc
Материјал Тип:
Мешавина
Производи во категоријата