.

.

Попусти
Високи перформанси Воздух филтер моќ SUNSUN JX-01 Imagey Нов Аквариум Риба Резервоарот Супер Пневматски Биохемиски активниот јаглен Филтер

Високи перформанси Воздух филтер моќ SUNSUN JX-01 Imagey Нов Аквариум Риба Резервоарот Супер Пневматски Биохемиски

DEN 351.12

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
како Слика
Големина:
80X85mm
Тип:
Риба
моќност:
1W
Напон:
No
боја:
Бела
Modle:
JX-01
Производи во категоријата