.

.

Попусти
3D Метал Abacus Копче Синџир Автомобил Копче Прстен За Тојота Chr Рено Clio Алфа Ромео 147 Hyundai Tucson Ford Fiesta Фолксваген Keychain Keyring

3D Метал Abacus Копче Синџир Автомобил Копче Прстен За Тојота Chr Рено Clio Алфа Ромео 147 Hyundai Tucson Ford Fiesta

DEN 64.80

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Клучните Прстени
Бренд Име:
QYJSD
Објектот Должина:
10.5cm
Материјал Тип:
Легура
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
22g
Специјални Функции:
Торба За Повикување Синџир ,Автомобил Копче Прстен
Објектот Ширина:
5.5cm
Производи во категоријата