.

.

Попусти
За ХОНДА CBF Прекрасна 125 MSX 125 мото додатоци CNC палка алуминиум Краток Кочница Спојки Лост Црвена

За ХОНДА CBF Прекрасна 125 MSX 125 мото додатоци CNC палка алуминиум Краток Кочница Спојки Лост Црвена

DEN 719.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Ширина:
6cm
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Име На Модел:
Dark knight-К3
Бренд Име:
GUAIMI
Објектот Висина:
1cm
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Тежина:
0.35kg
Објектот Должина:
14cm
Производи во категоријата