.

.

Попусти
Нерѓосувачки челик ѕид четка за заби носителот на 3 позиција со Само-лепило четка за заби Организатор кутија бања Складирање Полици 0907

Нерѓосувачки челик ѕид четка за заби носителот на 3 позиција со Само-лепило четка за заби Организатор кутија бања

DEN 268.80

Износ
Залиха

Карактеристики

Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
OUSSIRRO
Тип:
Три парче Сет
Број На Модел На:
0907
Материјал:
Метал
Производи во категоријата