.

.

Попусти
Должина 500mm 4PCS DN16/20/25/32mmpvc цевка / цевка бендер пролет ПВЦ жица бендер пролет жица цевка свиткување уред hydropower алатка

Должина 500mm 4PCS DN16/20/25/32mmpvc цевка / цевка бендер пролет ПВЦ жица бендер пролет жица цевка свиткување уред

DEN 283.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
Индустриски
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
Ј-W50
DIY Материјали:
Металугрија
Оптоварување Тип:
продолжување
is_customized:
Yes
Стил:
Серпентина
Име:
прирачник пвц цевки бендер пролет
боја:
Сребро.
Тежина:
923g
Должина:
500mm
Соодветен Дијаметар:
qulity:
DN16mm /20mm /25мм /32-милиметри 4PCS
Производи во категоријата