.

.

Попусти
500mm 2 парчиња/многу DN 16mm и 20mm пролет цевка бендер жица свиткување алатка прирачник пвц цевки бендер пролет тип цевка свиткување алатка крива

500mm 2 парчиња/многу DN 16mm и 20mm пролет цевка бендер жица свиткување алатка прирачник пвц цевки бендер пролет

DEN 180.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
Индустриски
Материјал:
Челик
DIY Материјали:
Металугрија
Оптоварување Тип:
продолжување
is_customized:
Yes
Стил:
Серпентина
Број На Модел На:
Ј-W50-16
Име:
прирачник пвц цевки бендер пролет
боја:
Сребро.
Тежина:
267g
Должина:
500mm
Соодветен Дијаметар:
qulity:
2 парчиња/многу DN16mm и 25мм
Производи во категоријата