.

.

Попусти
220V/50Hz Домаќинство Соја-Млеко DJ08B-W15QG 800ml SOYMILK СОЗДАТЕЛОТ 600W Топлинска моќ Соја-Млеко машина Нерѓосувачки Челик

220V/50Hz Домаќинство Соја-Млеко DJ08B-W15QG 800ml SOYMILK СОЗДАТЕЛОТ 600W Топлинска моќ Соја-Млеко машина Нерѓосувачки

DEN 821.04

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
Шампањ
Напон (V):
220v
Оценка (Вртежи Во Минута):
20001-22000Rpm
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Поставување Метод:
Табела
Куп Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Полнење Порта Форма:
Круг
Брзина На Вредноста:
упатство
Димензии (L x W x H (Инчи):
13*13*27CM
сертификација:
CE
Функција:
Не-Капе Spout,Мешање,Соја-грав Млеко,Цедењето
Број На Модел На:
DJ08B-W15QG
Тип:
Цитрус Морнар
Домување Материјал:
Храна Одделение ABS
Бренд Име:
ZJMZYM
Обликот на Полнење Порта:
Круг
Капацитет:
500-1000ml
Пулпа Сад Волумен:
< 500ml
Моќност (W):
200W
Број На Производ:
G1138
Име на производ:
Juicers
Напон:
220V
Топлинска моќ:
600W
Фреквенција:
50 Hz
Модел:
DJ08B-W15QG
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моторни Моќ:
200W
Капацитет:
800ml
боја:
Маскирна / шампањ
Производи во категоријата