.

.

Попусти
220V/50Hz Домаќинство Соја-Млеко DJ12B-A603DG 1.2 L SOYMILK СОЗДАТЕЛОТ 1000W Топлинска моќ Соја-Млеко машина Нерѓосувачки Челик црвена

220V/50Hz Домаќинство Соја-Млеко DJ12B-A603DG 1.2 L SOYMILK СОЗДАТЕЛОТ 1000W Топлинска моќ Соја-Млеко машина Нерѓосувачки

DEN 1054.08

Износ
Залиха

Карактеристики

Напон (V):
220v
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Оценка (Вртежи Во Минута):
Поставување Метод:
Табела
Куп Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Полнење Порта Форма:
Круг
Брзина На Вредноста:
упатство
Број На Модел На:
DJ12B-A603DG
сертификација:
CE
Функција:
Не-Капе Spout,Мешање,Соја-грав Млеко,Цедењето
Капацитет:
1001-1500ml
Тип:
Цитрус Морнар
Димензии (L x W x H (Инчи):
Други
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
ZJMZYM
Обликот на Полнење Порта:
Круг
Пулпа Сад Волумен:
< 500ml
Моќност (W):
180W
Број На Производ:
G1137
Име на производ:
Juicers
Напон:
220V
Топлинска моќ:
1000W
Фреквенција:
50 Hz
Модел:
DJ12B-A603DG
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моторни Моќ:
180W
Капацитет:
1.2 L
боја:
Црвена
Производи во категоријата