.

.

Попусти
55L Топла Воена Тактичка Ранец Пешачење Кампување Торба Мажите Пешачење Rucksack Назад Пак Mochila Отворено Кеси

55L Топла Воена Тактичка Ранец Пешачење Кампување Торба Мажите Пешачење Rucksack Назад Пак Mochila Отворено Кеси

DEN 2586.72

Износ
Залиха

Карактеристики

Пол:
Унисекс
Функција:
Никој
Број На Модел На:
55L Тактички Торба
Ранци Тип:
Softback
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Дожд Маска:
No
Пол:
Унисекс
Боја:
Маскирна
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Главен Материјал:
Најлон
Дожд Маска:
No
Сметководствената Функција:
Лак рамо, рака
Производи во категоријата