.

.

Попусти
KG01-12,бесплатен превозот,Американско домаќинство целосно автоматско капе кафе машина,чај машина, купот на полу-автоматска машина за кафе

KG01-12,бесплатен превозот,Американско домаќинство целосно автоматско капе кафе машина,чај машина, купот на полу-автоматска

DEN 2352.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Број На Модел На:
KG01
сертификација:
RoHS,UR,CE
Капацитет (Првенство):
5-10 чаши
Напон (V):
220
Бренд Име:
PBIBAY
Функција:
Кафе Американски
Метод На Работа:
Целосната-Автоматски
Класификација:
Целосно автоматско
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Капе Кафематот
Времето на пазарот:
Август-15
Моќност (W):
550W
Производи во категоријата