.

.

Попусти
Мини WiFi IP Camera HD 720P Микро SD Картичка Безжична Мрежа Wifi IP Camera Микро ТФ-Картичка Надзор на Камерата за IOS и Андроид АПЛИКАЦИЈА

Мини WiFi IP Camera HD 720P Микро SD Картичка Безжична Мрежа Wifi IP Camera Микро ТФ-Картичка Надзор на Камерата за

DEN 912.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Сензор Големина:
НЕ AC Адаптер, ЕУ AC Адаптер, НИ AC Адаптер, велика Британија AC Адаптер, АУ AC Адаптер
Фокус:
2.8 mm, 3.6 mm
Алармот Акција:
FTP Фото,e-mail Фото
Димензии (L x W x D)(mm):
40*40mm
Технологија:
Pinhole
Сензор:
CMOS
Поддржани Мобилни Системи:
iPhone OS,Android,Symbian,Windows Mobile
Бренд Име:
GENIUSPY
Поддржани Оперативни Системи:
Windows 7,Windows Vista,Windows 98,Windows 8,Windows XP
Висока Дефиниција:
1.0 Мегапиксели
Ѕидот Заградата:
страна
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Специјални Функции:
Вандалот-доказ
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Број На Модел На:
ГШ-TFW240C
Конективност:
IP/Безжична Мрежа
Напојување(V):
12v
Стил:
Мини Камера
Инсталација:
Вградени
Мрежен Интерфејс:
Wi-Fi/802.11/b/g
Сензор Бренд:
SONY
Тип:
ip камера
Потрошувачка На Енергија(W):
12V 2A или 1а
Леќа (mm):
3.7 mm pinhole леќа default
Објектот:
720P Мини Wifi Камера ,Мини WiFi IP Camera со тф-картичка слот
senor:
1/4 OV9732 CMOS 3518E
лукс:
Боја 0.1LuxF1.2; Б/W 0.01 LuxF1.2
Аудио:
не ја поддржува
систем:
Вградени RTOS dual-core 32bit DSP(Hi3518E) чиста тешко компресија
За:
внатрешна употреба Wifi Ip Camera најмалите
Големина:
40x40
Поддршка:
Телефонот се види µ sd картичка&wifi
клучен збор:
безжичен wifi ip camera со micro sd картичка
Резолуција:
Главна струја
Производи во категоријата