.

.

Попусти
3.5 Инчен 3X Зум Безжична Монтажни Следи AV Рачни Endoscope Камера 8833FB

3.5 Инчен 3X Зум Безжична Монтажни Следи AV Рачни Endoscope Камера 8833FB

DEN 4512.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Специјални Функции:
Водоотпорен / Водоотпорна
Висока Дефиниција:
480P(SD)
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
Стил:
Кутија Камера
Сензор:
CMOS
Поддржани Оперативни Системи:
No
Леќа (mm):
3.6 mm
Тип:
Видео Камерата
Бренд Име:
нови слетување
Производи во категоријата